BİZ KİMİZ

about

SAMTEK ;

Sektörde yaklaşık 10 yıllık deneyim ile forklift ve istifleme makinelerinin elektronik kontrol kartları tamiri konusunda gerek teknik servisimizde gerekse yerinde servis hizmeti ile müşterilerimize hızlı garantili ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Elektronik kart ve cihaz tamiri bilgi birikimi, tecrübe, sabır ve dikkat gerektirir. Kartınızın bu özelliklerden yoksun kişiler tarafından kurcalanması kalıcı, geri dönüşü olmayan arızalara sebep olabilir. Buda kartın yenisini tedarik etme, yüksek bir maliyet demektir.

Türkiye'de kullanılan elektronik parçaların %95'i yabancı firmaların ürünleridir. Bunların arızalanması durumunda yurtdışına yenisinin sipariş edilmesi sizi zaman ve maddi olarak zarara uğratır

Samtek Elektronik misyon olarak sektördeki yurtdışı bağımlılığımızı azaltmayı böylece milli sermayeyi yurtiçinde tutmayı amaçlamaktadır.

Kartınız bize geldikten sonra incelenir, belirli maliyet çıkarılır. Ve size bildirilir. Kabul etmezseniz kartınız hiçbir ücret talep edilmeksizin size iade edilir.

İlk kez çalıştığımız firmalar tamir edilen parçalarını ücretlerini ödedikten sonra teslim alabilirler.